Aktualności
Zapraszamy na Drzwi Otwarte!
Główna nagroda w konkursie p.t.: Projekt:klimat dla naszej szkoły
Drużyna z naszej szkoły wzięła udział w konkursie Projekt klimat i zdobyła nagrodę główną!
W konkursie mogły wziąć udział zespoły uczniów pod opieką nauczyciela, którzy uczestniczyli w Lekcji. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu przez uczniów filmu nt. zmian klimatycznych, adaptacji do nich i sposobów przeciwdziałania im w ich najbliższym otoczeniu. Wyłonionych zostało 12 laureatów, a nasza szkoła wygrała nagrodę główną jaką jest wycieczka do Warszawy dla całego zespołu, monitor multimedialny dla szkoły i karta podarunkowa dla nauczyciela.
Zachęcamy do obejrzenia zwycieśkiego filmu!
Szkoła Podstawowa nr 12 im. M. Kajki w Elblągu; film pn. „KliMAT dla Ziemi”
Z żalem i smutkiem...
Konkurs "Matematyka w obiektywie"
Z przyjemnością informujamy, że w konkursie "Matematyka w obiektywie" wyróżnieni zostali:
Szymon Ludwiński 4b
Marcel Pęksa 5b
Martyna Grudzińska 5b
Antoni Bieniek 7b
Anna Myśliwiec 7b
Mateusz Kruczkowski 7c
Misja Kieszonkowe
„Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł ambasadora programu Misja Kieszonkowe. Jest to dowód naszego zaangażowania w przekazywanie uczniom wartościowej wiedzy z zakresu finansów.Zachęcamy wszystkich Nauczycieli oraz Rodziców do skorzystania z materiałów dostępnych na stronie www.misjakieszonkowe.pl i budowania wśród dzieci cennych nawyków i samodzielności finansowej.Już dziś zainwestujmy w edukację finansową dzieci, która zaprocentuje w ich dorosłym życiu!”

Harmonogram zebrań
Zapraszamy na zebrania wg poniższego harmonogramu
Konkurs fotograficzny "Sleeveface - ubierz się w książkę"
Konkurs fotograficzny "Sleeveface - ubierz się w książkę" za nami. Polegał on na sfotografowaniu osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące połączenie fotografowanej osoby czy aranżacji z ilustracją na okładce. W ten sposób promowaliśmy czytelnictwo w Szkole Podstawowej nr 12.Uczniowie nagrodzeni w konkursie: Marta Seroka, Przemek Zamor, Bartosz Kaczyński, Hanna Terlecka.
WYNIKI DIECEZJALNEGO KONKURSU LITERACKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DIECEZJI ELBLĄSKIEJ
WYNIKI DIECEZJALNEGO KONKURSU LITERACKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DIECEZJI ELBLĄSKIEJ
pn.„List OD św. Mikołaja”
pod honorowym patronatem Biskupa Elbląskiego,
Jacka Jezierskiego
Z radością i dumą podsumowujemy Konkurs Literacki pn. „List OD św. Mikołaja” i prezentujemy jego laureatów. Celem konkursu było zainteresowanie osobą świętego Mikołaja i budzenie wśród dzieci wrażliwości na potrzeby innych, wychowanie do wartości i kształtowanie postaw oraz kultywowanie tradycji pisania listów.
Dziękujemy uczniom za przesłanie pięknych listów, w których Święty z Miry zawarł przesłanie do współczesnych dzieci i młodzieży, nauczycielom za przygotowanie podopiecznych do konkursu, a tym samym włączenie się w działania i inicjatywy naszej szkoły.

UWAGA! Opłata za obiady w styczniu
Opłatę za obiady dokonujemy od 03.01.2024r.do 15.01.2024r. wpłacając
na konto szkoły:
PKO BP 64102017520000040202310415
z dopiskiem w temacie: nazwisko i imię ucznia oraz klasa
Koszt posiłków za m-c styczeń 2024r. wynosi:
Ogólnie: 13 x 6,50 = 84,50 zł
Osoby, które posiadają odpisy dostały wiadomość indywidualnie.
Mikołajki na sportowo
7 grudnia 2023 roku z okazji corocznych "Mikołajek na sportowo" odwiedziły nas przedszkolaki. Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i umiejętnościami tanecznymi. Wspierali dla naszych małych wielkich gości w sportowych konkurencjach. Wizyta Świętego Mikołaja oraz Śnieżynki wzbogaciły i osłodziły drobnymi prezentami nasze sportowe spotkanie oraz oczekiwanie na upragnioną gwiazdkę.
6 GRUDNIA MIKOŁAJKI :)

UWAGA! Opłata za obiady w grudniu
UWAGA!
Opłatę za obiady dokonujemy od 03.12.2023r.do 15.12.2023r. wpłacając
na konto szkoły:
PKO BP 64102017520000040202310415
z dopiskiem w temacie: nazwisko i imię ucznia oraz klasa
Koszt posiłków za m-c grudzień 2023r. wynosi:
ogólnie: 16 x 6,50= 104,00 zł
Osoby, które posiadają odpisy dostały wiadomość indywidualnie
Przygoda z 12-stką!
Zapraszamy 12 grudnia 2023 roku
Potyczki rodzinne
Środowe popołudnie dla drugoklasistów i ich rodziców upłynęło pod znakiem sportowej rywalizacji. W "Potyczkach rodzinnych", zainicjowanych przez nauczycieli świetlicy, uczestnicy mogli sprawdzić swoją siłę, refleks, zręczność i szybkość. Spotkanie było dla wszystkich dobrą zabawą i wielką frajdą.
Harmonogram zebrań dla klas 4-8
W dniu zebrania 23.11.2023 r. w godzinach 17:30 do 18:30 wszyscy nauczyciele będą pełnić dyżur.
Harmonogram zebrań dla klas 1-3
Diecezjalny konkurs literacki pn. ,,List OD św.Mikołaja"
Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce PLIKI DO POPBRANIA
Narodowe Święto Niepodległości
Dzień 10 listopada w naszej świetlicy miał niecodzienny charakter, bowiem uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Od samego rana Świetliki wręczały uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane biało-czerwone kotyliony. Poznały również krótką historię losów państwa polskiego w drodze do niepodległości, rozwiązywały quiz i zagadki o Polsce. Miejmy nadzieję, że takie dni jak ten, przyczynią się do tego, by podtrzymywać w młodych ludziach więź z Ojczyzną, jej historią, kulturą i tradycjami.
2
Złote medale!
Miło nam poinformować, iż w sobotę 04 listopada 2023 Kuba i Kacper Bródka brali udział w Mistrzostwach Pomorza Judo Dzieci w Gdyni, gdzie oboje w pięknym stylu wywalczyli złote medale.
Chłopcy reprezentują klub Energa MKS Truso Elbląg.
Zapraszamy!
Kolejna Przgygoda z 12-nastką już 14 listopada 2023 roku o godz: 16:30
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie